Níže najdete kontaktní formulář pro nezávaznou poptávku termínu. 

Standard 

Půldenní focení - 6 hodin focení, +-200 až 300 upravených fotek, předsvatební focení zdarma (5 fotek), doprava po Moravskoslezském kraji zdarma

Cena každé další hodiny navíc na svatbě 1300 Kč. 


19 900 

Ideál

Celodenní focení - 10 hodin focení, +-400 až 500 upravených fotek, předsvatební focení zdarma (10 fotek), doprava po Moravskoslezském kraji zdarma

Cena každé další hodiny na svatbě 1500 Kč.  


24 900Kč

Premium

Focení se vším všudy, 12 hodin focení, +- 600 až 700 upravených fotek, předsvatební focení zdarma (20 fotek), exkluzivní fotokniha, expresní dodání fotek, doprava po celé ČR zdarma

29 900 Kč

Předsvatební focení 

Co je předsvatební focení? Focení v běžném oblečení v přírodě. Fotografie lze používat např. na oznámení a do svatebních novin. Nebo si focení můžete vyzkoušet nanečisto, pokud nejste kamarádi s foťákem :) 

3500  Kč

Focení svatby v zahraničí

I když jsem z Ostravy, moc bych si přála fotit i svatby v zahraničí, třeba u moře nebo někde vysoko v horách, miluju cestování. Splníte mi sen? 

? Kč

Novomanželské fotografie mimo svatební den

Nabízím i možnost nafotit zamilované novomanželské fotografie mimo svatební den i na neobvyklých místech. Máte už po svatbě, nebo nemohu ve váš termín? Nevadí, napište mi a něco můžeme vymyslet. 

? Kč

Kdy je ideální doba si rezervovat termín? 

Ideálně hned, jakmile máte domluvený termín. Většinou si lidé rezervují termíny rok předem. Ale můžete zkusit napsat i později, pokud jste se spontánně rozhodli pro svatbu nebo vám onemocněl fotograf. Možná budu moct i zítra :) 

V jaké formě obdržíme fotografie a kdy? 

Fotografie posílám do cca 4-6 týdnů od svatby v elektronické podobě v plné kvalitě. Na následném tisku fotek nebo výrobě fotoknihy se spolu můžeme po svatbě domluvit individuálně. 

Jak probíhá předsvatební schůzka a focení? 

Předsvatební schůzka probíhá dle vašich časových možností, ideálně 1-2 měsíce před svatbou, kdy víte všechny detaily. Focení můžeme spojit se schůzkou. 

Jak si můžeme zarezervovat termín? 

Záloha pro rezervaci termínu je 2000 Kč. Zavolejte mi a nebo vyplňte nezávazný formulář.

Vytvořte si webové stránky zdarma!