REFERENCE

Markie: ,,Peťka je neuvěřitelně úžasná, talentovaná a profesionální fotografka! Opravdu jsme si nemohli na focení naší svatby vybrat lépe :) Fotky jsou překrásné, dojemné a zachycen snad každičký detail :) Celý den a stydlivé hosty zvládla naprosto skvěle. Nemuseli jsme se o nic starat:) Moc Děkujeme "❤️ 

Svatební focení 


 Zuzka: ,,S klidem na duši můžu říci, že neznám talentovanější slečnu. Na svatbě byla pro mne vším! Skvěle koordinovala při větším focení i příslušníky svatby, byla výbornou oporou a nejlepší fotografkou, kterou jsem si mohla dopřát. Při focení je šíleně spolehlivá, všímá si detailů a pomáhá i při maličkostech. Je ochotná se vším vyhovět. Focení pro nás byla jedna radost. Jen díky ní se taky ty fotky tak povedly. Když potřebuji celkově fotky, neobracím se na nikoho jiného. Když člověk hledá kvalitu, tak jedině tady. Všem vřele doporučujeme a strašně moc děkujeme za nádhernou památku na náš den :) ❤️"

Svatební focení 

Veronika: ,,Petra je velmi kvalitní fotografka. Lituji, že jsem si ji nevybrala na nafocení svatby. Naštěstí za mnou Petra doletěla až do Holandska ✈️ a nafotila nám nové krásné svatební fotky. Takže pokud nevíte koho si vybrat - Petra je jasná volba. ❤️ !!!! "  

Svatební focení 

Vlkovi: ,,Fotky a video jsou jediné, co vám ze svatby zbyde. Proto jsme rádi, že nám svatbu fotila právě Péťa. Zachytila nejdůležitější okamžiky celého dne opravdu krásně. Když jsme viděli výsledné fotky ze společného focení a momentky z příprav, obřadu a zábavy, byli jsme nadšeni. Děkujeme, že jsi nám zachytila náš nejkrásnější den."

Svatební focení Výstavy fotografií: 

2020 - Velehrad - Pohádka 

2019 - Hukvaldy, rodný dům L.Janáčka - Pohádkový svět dětí 

2018 - Orlová, městská knihovna - Souznění

2017 - Holasovice, městská knihovna - Radosti 


Chtěli byste se s ostatními podělit o vaše dojmy z focení se mnou? Budu moc ráda.

Vytvořte si webové stránky zdarma!